English deutsch Русский française hrvatski

Niedziela, 2 kwi 2023
Tłumaczenia strony internetowej www.jaworzno.pl dla Urzędu Miasta Jaworzno (język angielski i język niemiecki)
2012-11-23, dodano przez admin
Kategorie: [ Tłumaczenia Jaworzno ] [ Artykuły, teksty ] [ angielski ] [ niemiecki ] [ Tłumaczenia stron internetowych ]


Wykonaliśmy tłumaczenia dla Biura Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzno na język angielski i niemiecki oraz Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Jaworzno na język angielski, niemiecki oraz rosyjski.
 

Tłumaczenia dotyczyły informacji organizacyjnych na temat pracy prezydium, informacji dla inwestorów, danych geograficzno-historycznych o Jaworznie, infrastruktury naszego miasta, zakończonych, trwających i planowanych inwestycji w Jaworznie, kultury i rozrywki w Jaworznie, współpracy międzynarodowej Jaworzna z miastami partnerskimi (Yiwu w Chinach, Szigethalom na Węgrzech i Karvina w Czechach), składu Rady Miasta Jaworzno, notki biograficznej o Panu Prezydencie Miasta Jaworzno, Pawle Silbercie i znanej broadwayowskiej artystce pochodzącej z Jaworzna, Basi Trzetrzelewskiej. W ramach zlecenia nasze biuro tłumaczeń przygotowało obcojęzyczne teksty do nowego serwisu informacyjnego o Jaworznie (wersję angielską i wersję niemiecką witryny wraz z korektą native speakerów języka angielskiego i języka niemieckiego). Klikając w powyższy link można się przenieść na stronę www.jaworzno.pl i zobaczyć wszystkie dostępne wersje językowe oraz zasięgnąć cennych informacji o naszym mieście.

Nasza agencja, oprócz zwykłych tłumaczeń stron internetowych, wykonuje również przekłady przysięgłe dla mieszkańców Jaworzna. Serdecznie zapraszamy!    


Tłumaczenia prawnicze rządzą się własnymi prawami – typy umów - Starsze »
« Nowsze - O tłumaczach, akcie twórczym procesu przekładu, wierności, dosłowności i korekcie tłumaczeń na przykładach cytatów znanych pisarzy


formularz kontaktowy / mapa / Copyright 2012 by Best Text  |  Realizacja: