Wycena tłumaczenia pisemnego online

Home / Biuro tłumaczeń / Wycena tłumaczenia pisemnego online
kalkulator wyceny tłumaczeń online - kolaż 4 zdjęć

Gorąco zachęcamy do wyceniania usługi tłumaczenia pisemnego lub korekty państwa tekstów przez native speakera za pomocą naszego autorskiego kalkulatora wyceny automatycznej online. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi programistyczno-matemetycznemu wdrożonemu celem obsługi kalkulatora, a wykorzystującemu nie tylko pamięć operacyjną serwera, lecz również procesor komputera lub innego multimedialnego urządzenia Klienta, kalkulator samodzielnej wyceny tłumaczeń generuje wynik błyskawicznie po wklejeniu do niego tekstu i umożliwia symulację zmiany cen w zależności od zadanych mu parametrów, tj. wyboru pomiędzy tłumaczeniem zwykłym a tłumaczeniem przysięgłym, opcji korekty tłumaczenia przez native speakera, pary językowej i kierunku przekładu, terminu przekładu, stopnia specjalizacji tekstu (tłumaczenie tekstu popularnego lub tłumaczenie specjalistyczne) itd. Kalkulator oblicza ceny tłumaczeń w rozmaitych permutacjach, tj. dla aż ponad 1 400 par językowych, czyli również w kombinacjach językowych język obcy-inny język obcy.

Narzędzie można potraktować poważnie w celu wyceny tłumaczenia i/lub korekty tekstu. W razie zaakceptowania wyceny można też automatycznie przejść do złożenia zamówienia online. Opcjonalnie kalkulator może służyć jako narzędzie do rozrywki. W celach rozrywkowcyh można rozsiąść się wygodnie w fotelu i użyć wygodnego interfejsu aplikacji kalkulatora wyceny online, zmieniając warianty usługi na wiele różnych sposobów.

Zostań naszym klientem i odbierz swój rabat. Kalkulator automatycznie wlicza rabat za objętość. Progi rabatu znajdują się na poziomie ponad 50 stron rozliczeniowych (I – 2%), ponad 100 stron rozliczeniowych (II – 5%) oraz na poziomie ponad 250 stron rozliczeniowych (III – 10%) tekstu, przy czym jedna strona rozliczeniowa obejmuje 1 500 znaków ze spacjami, analogicznie do statystyk znaków programu MS Word.

Jeśli dysponujesz jedynie tekstem nieedytowalnym (np. skanem dokumentacji medycznej lub dokumentem papierowym), a przy tym nie orientujesz się w statystykach znaków ze spacjami w obrębie swojego dokumentu, odsyłamy Cię do naszego ogólnego cennika tłumaczeń i korekt. Proszę zauważyć, iż w tabeli podano ceny tłumaczeń tekstów popularnych. Jeśli posiadasz tekst specjalistyczny do tłumaczenia, np. artykuł naukowy lub wypis ze szpitala do tłumaczenia medycznego, do podanych w tabeli cen należy doliczyć 20%.

Do samodzielnej wyceny tłumaczenia online zapraszamy zarówno mieszkańców Jaworzna, Śląska, jak i całej Polski oraz polonię zagraniczną. Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii i Niemczech przy przekazywaniu zleceń na tłumaczenia dość często korzystają z naszego kalkulatora. Naukowcy z dużych ośrodków akademickich, takich jak Kraków, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz i Lublin są naszymi stałymi klientami, lubiącymi używać narzędzia do wyceny tłumaczeń, by sprawnie i szybko przekazywać nam swoje zlecenia tłumaczenia manuskryptu pracy naukowej lub korekty artykułu naukowego przez native speakera. Dzięki kalkulatorowi oszczędzają swój i nasz czas, gdyż za każdym razem nie muszą pytać o wycenę, jako że po wklejeniu tekstu kalkulator natychmiast podaje wycenę usługi, zaś po jej akceptacji umożliwia przeniesienie do wygodnego formularza zamówienia on-line, oszczędnego w liczbę pól i ograniczającego formalności do minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *