Wycena tłumaczenia pisemnego online

Home / Biuro tłumaczeń / Wycena tłumaczenia pisemnego online
kalkulator wyceny tłumaczeń online - kolaż 4 zdjęć

Gorąco zachęcamy do wyceniania usługi tłumaczenia pisemnego lub korekty państwa tekstów przez native speakera za pomocą naszego autorskiego kalkulatora wyceny automatycznej online (by przejść do kalkulatora wyceny, kliknij tutaj). Dzięki zaawansowanemu algorytmowi programistyczno-matemetycznemu wdrożonemu celem obsługi kalkulatora, a wykorzystującemu nie tylko pamięć operacyjną serwera, lecz również procesor komputera lub innego multimedialnego urządzenia Klienta, kalkulator samodzielnej wyceny tłumaczeń generuje wynik błyskawicznie po wklejeniu do niego tekstu i umożliwia symulację zmiany cen w zależności od zadanych mu parametrów, tj. wyboru pomiędzy tłumaczeniem zwykłym a tłumaczeniem przysięgłym, opcji korekty tłumaczenia przez native speakera, pary językowej i kierunku przekładu, terminu przekładu, stopnia specjalizacji tekstu (tłumaczenie tekstu popularnego lub tłumaczenie specjalistyczne) itd. Kalkulator oblicza ceny tłumaczeń w rozmaitych permutacjach, tj. dla aż ponad 1 400 par językowych, czyli również w kombinacjach językowych język obcy-inny język obcy.

Narzędzie można potraktować poważnie w celu wyceny tłumaczenia i/lub korekty tekstu. W razie zaakceptowania wyceny można też automatycznie przejść do złożenia zamówienia online. Opcjonalnie kalkulator może służyć jako narzędzie do rozrywki. W celach rozrywkowcyh można rozsiąść się wygodnie w fotelu i użyć wygodnego interfejsu aplikacji kalkulatora wyceny online, zmieniając warianty usługi na wiele różnych sposobów.

Zostań naszym klientem i odbierz swój rabat. Kalkulator automatycznie wlicza rabat za objętość. Progi rabatu znajdują się na poziomie ponad 50 stron rozliczeniowych (I – 2%), ponad 100 stron rozliczeniowych (II – 5%) oraz na poziomie ponad 250 stron rozliczeniowych (III – 10%) tekstu, przy czym jedna strona rozliczeniowa obejmuje 1 500 znaków ze spacjami, analogicznie do statystyk znaków programu MS Word.

Jeśli dysponujesz jedynie tekstem nieedytowalnym (np. skanem dokumentacji medycznej lub dokumentem papierowym), a przy tym nie orientujesz się w statystykach znaków ze spacjami w obrębie swojego dokumentu, odsyłamy Cię do naszego ogólnego cennika tłumaczeń i korekt. Proszę zauważyć, iż w tabeli podano ceny tłumaczeń tekstów popularnych. Jeśli posiadasz tekst specjalistyczny do tłumaczenia, np. artykuł naukowy lub wypis ze szpitala do tłumaczenia medycznego, do podanych w tabeli cen należy doliczyć 20%.

Do samodzielnej wyceny tłumaczenia online zapraszamy zarówno mieszkańców Jaworzna, Śląska, jak i całej Polski oraz polonię zagraniczną. Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii i Niemczech przy przekazywaniu zleceń na tłumaczenia dość często korzystają z naszego kalkulatora. Naukowcy z dużych ośrodków akademickich, takich jak Kraków, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz i Lublin są naszymi stałymi klientami, lubiącymi używać wyceniarki, by sprawnie i szybko przekazywać nam swoje zlecenia tłumaczenia manuskryptu pracy naukowej lub korekty artykułu naukowego przez native speakera. Dzięki kalkulatorwi oszczędzają swój i nasz czas, gdyż za każdym razem nie muszą pytać o wycenę, jako że po wklejeniu tekstu kalkulator natychmiast podaje wycenę usługi, zaś po jej akceptacji umożliwia przeniesienie do wygodnego formularza zamówienia on-line, oszczędnego w liczbę pól i ograniczajacego formalności do minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *